story: skąd i jak?

 

Moje pierwsze spotkanie z językiem hiszpańskim miało miejsce w 2009 roku i tak się rozwija ta miłość, aż do dzisiaj. I wciąż mi mało! 🙂

Ukończyłam czteroletnie liceum dwujęzyczne z językiem hiszpańskim w Bydgoszczy. Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moje filologiczne ścieżki są jednak bardziej kręte, bo w pewnym momencie poszłam w strony azjatyckie i ukończyłam licencjat z sinologii. Jedynym wytłumaczeniem na taki obrót wydarzeń jest ciekawość języków oraz kultur obcych, a także nieodparta chęć podejmowania wyzwań. Znam biegle język hiszpański, angielski, komunikatywnie chiński, podstawy francuskiego. Miałam przygodę z japońskim i mongolskim. Język ojczysty kocham miłością bezwarunkową. Ponadto:

    • ukończyłam studia podyplomowe na Collegium DaVinci w Poznaniu, kierunek Nowy Marketing (2020 – 2021);
    • w 2022 roku ukończyłam certyfikowany kurs korekty tekstów Patrycji Bukowskiej;
    • uczestniczyłam także w wielu kursach z zakresu marketingu, obsługi klienta i sprzedaży organizowanych przez pracodawców, z którymi byłam związana umową.

Od 2016 roku pracuję z językiem hiszpańskim na co dzień. Doświadczenie zdobyłam m.in. w dziale handlowym, gdzie czuwałam nad importem wysokiej jakości tekstyliów hiszpańskich oraz z powodzeniem szukałam dla nich rynku zbytu wśród polskich przedsiębiorców. Współpraca obejmowała sektor B2B oraz B2C. Wykonywałam tam dużo prac asystenckich, tłumaczeniowych, organizowałam podróże służbowe. Pracowałam także jako Koordynator w dziale obsługi klienta w korporacji, w sektorze B2B. Następnie na kilka lat zatrzymałam się w dziale finansowym globalnej firmy produkcyjnej, gdzie czuwałam nad procesami finansowymi oraz kontaktem z kontrahentami. Wszystkie stanowiska związane były z czynnym użyciem języka hiszpańskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Spanish Office to moje własne hiszpańskie biuro, w którym świadczę usługi dla firm potrzebujących wsparcia w zakresie języka hiszpańskiego.

Dla kogo jest spanish office?

  • Dla przedsiębiorców, którzy potrzebują oddelegować część swoich obowiązków w dobre ręce.
  • Dla osób, które jakkolwiek są związane z językiem hiszpańskim i potrzebują wsparcia.
  • Dla biznesów, które dopiero chcą zdobyć hiszpański rynek i potrzebują osoby ze znajomością języka.

Można powiedzieć, że Spanish Office to taka trochę wirtualna asysta, skupiona na działaniu z językiem hiszpańskim. J

Dlaczego stworzyłam spanish office?

Cenię sobie niezależność. Jestem osobą bardzo dobrze zorganizowaną, terminową, rzetelną. Po wielu latach etatowych doświadczeń postanowiłam stworzyć miejsce, które w pełni będzie odpowiadało moim standardom. Miejsce, w którym:

·        wszystko jest na czas,

·        na każdy (KAŻDY) e-mail jest odpowiedź,

·        gdzie nie ma głupich pytań ani…

·       … „pustych” godzin przesiedzianych bezczynnie przed ekranem komputera.

Czujesz, że potrzebujesz mojego wsparcia? Skontaktuj się!